Klimatyzacja precyzyjna dla telekomunikacji

SERIA TWSeria TW to zewnętrzne urządzenia klimatyzacyjne Denco, skonstruowane w celu utrzymania najwyższej dokładności sterowania temperaturą, wilgotnością i filtracją w małych i średniej wielkości pomieszczeniach takich jak np.kontenerowe stacje bazowe .
Przewodnią ideą konstrukcji jest niezawodność, wydajność, różnorodność zastosowań oraz łatwy serwis, które to cechy są wizytówką wszystkich urządzeń produkowanych przez Denco. Stanowią one alternatywę dla prostszych rozwiązań, na przykład powszechnie używanych klimatyzatorów komfortu.Szafy do klimatyzacji precyzyjnej dla telekomunikacji przeznaczone są do montażu zewnętrznego w opcji VRF.

 

 

 

 

 


 

SERIA EP
Klimatyzatory kompaktowe serii EP zostały zaprojektowane przede wszystkim do chłodzenia wyniesionych, kontenerowych stacji bazowych.
Dzięki instalacji na ścianie zewnętrznej kontenera umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej. Urządzenia serii EP występują standardowo w sześciu wielkościach z możliwością zastosowania wielu dodatkowych opcji jak np. nagrzewnica elektryczna czy zasilanie 48 VDC. Klimatyzator ten przeznaczony jest do kontenerów telekomunikacyjnych do montażu zewnętrznego z opcja free-cooling.

 

 

 

 

 

 


 

SERIA RP
Klimatyzatory zintegrowane serii RP zostały zaprojektowane przede wszystkim do chłodzenia wyniesionych stacji bazowych ale przeznaczone są do montażu wewnętrznego.

Urządzenia serii RP wymagają jedynie montażu dwóch krat – wlotowej i wylotowej – w zewnętrznej ścianie stacji. Produkowane są standardowo w sześciu wielkościach. Chłodzenie odbywa się na zasadzie bezpośredniego odparowania lub poprzez wykorzystanie powietrza zewnętrznego (freecooling).

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń do Nas:
tel. (22) 73-73-555
kom. 600-100-901

lub napisz e-mail: fulmark@fulmark.pl

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni klimatyzator.