Klimatyzatory LG -komfort o każdej porze roku

Dzięki klimatyzacji do mieszkania,  można szybko zmniejszyć  temperaturę  w pomieszczeniu i cieszyć się  przyjemnym chłodem w upalne dni. Decydując się na montaż klimatyzacji warto zainwestować w sprzęt, który posłuży nam przez wiele lat np. LG, Daikin Fujitsu, Mitsubishi Electric.

Jaki klimatyzator wybrać do mieszkania?

W mieszkaniach czy domach najczęściej montuje się klimatyzatory typu split lub multisplit. Klimatyzator split składa się z jednostki wewnętrznej montowanej w pomieszczeniu , oraz jednostki zewnętrznej którą instaluje się na elewacji budynku, tarasie, czy dachu. W klimatyzatorze multisplit do jednego agregatu może być podłączone kilka jednostek wewnętrznych. Klimatyzacja multi split to idealne rozwiązanie jeżeli brak nam miejsca na powieszenie kilku  agregatów na zewnątrz a potrzebujemy schłodzić wiele  pomieszczeń. 

Czy trzeba uzyskać zgodę na montaż klimatyzacji w bloku?

Niestety, dosyć często montaż klimatyzacji klimatyzacji w bloku wymaga zgody spółdzielni mieszkaniowej lub wspólnoty. Zdarza się,  iż spółdzielnie mają wewnętrzne regulaminy określające warunki techniczne dotyczące głośności jednostki zewnętrznej czy sposobu i miejsca montażu

                                                        Jakie są koszty zakupu i montażu klimatyzacji?

Koszt klimatyzatora uzależniony jest rodzaju urządzenia, wyglądu,  jego mocy, producenta, a także wyposażenia. Klimatyzatory LG mogą być białe np. model  Deluxe, Standard Plus czy Standard 2, beżowe np. LG Artcool Beige lub grafitowe np. model Artcool  Mirror.   Do mieszkań montowane są zazwyczaj urządzenia o mocy 2,5-3,5 kW w zależności od wielkości pomieszczenia. Przyjmuje się , że 1kW mocy wystarcza na schłodzenie ok 10 m². Klimatyzacja do mieszkania powinna pracować cicho, aby nie przeszkadzać nam i sąsiadom. Nowoczesne klimatyzatory są praktycznie niesłyszalne , mają zaledwie 19dB .Klimatyzator LG do małego pokoju kosztuje od  3390 zł do 6664 z ł zł netto w zależności od modelu klimatyzatora.  Vat do pomieszczeń mieszkalnych wynosi 8%. Cena montażu klimatyzacji w mieszkaniu uzależniona jest od rodzaju urządzenia, jego mocy,  długości trasy chłodniczej, wysokości na jakiej powieszona jest jednostka zewnętrzna, skomplikowania montażu. 

Plasmaster Ionizer -zadbaj o czyste powietrze w Twoim domu

Jonizator Plasmaster lonizer chroni nasze środowisko przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator ale również jego bezpośrednie otoczenie. Dzięki temu środowisko w którym przebywamy jest czyste i bezpieczne.

Filtr antyalergiczny 

Dzięki temu filtrowi pozbywamy się czynników wywołujących alergię  takich jak unoszące się w powietrzu roztocza kurzu domowego.
Filtr antyalergiczny dostępny jest w modelach LG Artcool Beige, Artcool Mirror, Dualcool z oczyszczaczem powietrza, Deluxe oraz Standard Plus.

Funkcja WiFi

Klimatyzatory LG posiadają wbudowaną funkcję WiFi, dzięki której można sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphona lub tabletu wyposażonego w system Android lub iOS poprzez darmowa aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Aplikację LG Smart ThinQ należy wyszukać w sklepie Google lub Appostore , a następnie pobrać. 
Sterowanie funkcjami klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie
Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.  Niewątpliwie funkcja WiFi jest bardzo przydatna. Dzięki niej można sprawdzić ustawienia trybu pracy,  włączyć i wyłączyć urządzenie, ustawić nawiew, ustawić temperaturę ,zaprogramować je, monitorować zużycie energii,zarządzać filtrami  czy samodzielnie rozwiązać problemy z urządzeniem.

Zmień wygląd klimatyzatora wstawiając własne zdjęcie

Już nikt nie musi Ci mówić jak ma wyglądać Twój klimatyzator. Rewolucyjny Artcool Galeria z możliwością wymiany zdjęcia umożliwia łatwą zmianę wyglądu klimatyzatora w każdej chwili, kiedy tylko zechcesz. 
Można zmienić wygląd urządzenia korzystając z własnej kolekcji zdjęć. 
Artcool sprawi ,ze Twoje mieszkanie będzie piękniejsze.

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać? Zadzwoń do Nas:

tel: 600-100-901, 

22 73 73 555

lub napisz: